Srpen 2013

Blbnutí s foťákem aneb obětí je zase Gweny

19. srpna 2013 v 22:56 | Tigris |  Moje psinka
Čukés bukés!
Chápu, že fotky třeba nejsou tak záživné jako povídky, ale momentálně (tak posledního půl roku) na nic lepšího není čas ani nálada. Nic neslibuju, ale napadlo mě, že bych chtěla dokončit kapitolovku Sundarban. Takže se pokusím psát prozatím jen "do šuplíku" a zveřejním to, až budu mít několik kapitol náskok.

Tenhle "milý" "hodný" medvídek se dnes vyválel v mrtvé rybě. Naštěstí byla vysušená, takže ani nezanechala stopy na Gwenině kožichu. Btw to přimhouřený oko vypadá fakt divně, že? :D

Gwenda se kouká z nebe jako anděl...zkázy.

Ňuchátor 2012 zkušeně pózuje.

Kdybych ji neznala, naháněla by mi strach. :D

Gweňa s hafanem mých příbuzných. Lišácký výraz na jejím ksichtíku naznačuje, že kuje nějaké pikle.

Tady se někdo hodně nudil. Tenisák focený na makro. Vrchol umění.

Má všemocná ruka stěhuje dům. :D

Prázdniny 2013

4. srpna 2013 v 22:28 | Tigris |  Ostatní články
Dobré cokoliv všem!
Vím, že jsem se delší dobu neozvala, ale měla jsem celkem nabitý prázdninový program, o který se teď s Vámi chci podělit. Ale to až za okamžik. Nedávno jsem si pročítala pár svých starších povídek a přišla jsem na to, že mi psaní vážně chybí. Moct vymyslet celý svět, situace, charaktery... jen ať se mě ten pocit chvíli drží a za chvíli se tu objeví nový příběh. A teď k věci.

Na čtyři dny jsm byli v Adršpachách (samozřejmě i s mou psicí). Po cestě mezi skalami jsme potkali zmiji, málem ji zašlápli, hodili s ní řeč.. však to znáte.

Našli jsme spoustu lesních borůvek.

A kochali se přírodou.

Ehm..nevšímejte si podivně uřízlých částí fotky, ale spíš cool výrazu Gweňule.

S Kronou jsme navštívily mou babičku, staraly se o zahrádku, přejídaly se minimálně dvakrát denně a byly se koupat na bazéně.

Tahle fotka se mi hrozně líbí. Ani nevím proč, ale musím se pochválit, že je supr. :D

Pohled ze dvora.

Kóča byla Gweninou oblíbenou obětí. Nejen že jí psinka nedala nikdy pokoj, ale dokonce si nad ni stoupla a začala dělat podezřelé pohyby pánví, které se k fence moc nehodí. Ale v životě se má prý zkusit všechno.

Jely jsme také do zlínské ZOO. Jejich tygřice měla dvě mláďata, avšak jediné, co jsem nakonec viděla, byl jeden napůl skrytý tygr povalující se ve stínu. Někdy bych si chtěla tygra aspoň pohladit. Dostávala jsem tam nutkání stát se zvířecí ošetřovatelkou. Maličko mi náladu spravilo sprchování a krmení slonů.